Ekranı Kırılmış veya çatlamış bir Laptop, Netbook bilgisayarınız mı var?

Laptop Tamir merkezimiz de LCD ekranı Kırılmış Dizüstü Bilgisayarınızın Ekran değişimini yapıp kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Parça Tedarikçilerimiz, birçok markaya uyumlu orjinal veya muadil kaliteli Laptop Ekranı serisine sahiptir.

Laptop Ekranı Tamir etmeye değer mi?

Bu Soruyu her zaman sorduk. Ekranı değiştirerek bozuk dizüstü bilgisayar onarmaya değer mi? Cevap evet çoğu zaman cihaz buna değecek niteliktedir. Genellikle yeni bir dizüstü bilgisayar satın almaktan daha ucuzdur. Tabii ki bu, Marka, Model ve Ekran Boyutuna bağlıdır, ancak genel bir kural olarak, Dizüstü Bilgisayar Ekranının Değiştirilmesi faydalı bir geri dönüşümdür ve yeni bir Dizüstü bilgisayardan daha ucuza gelecektir.

Laptop ekran onarım masrafını belirlemek için eski Laptop Ekranınızı çıkarmalı ve Arka kısımda LCD Numarasını sistem kayıtlarında sorguluyoruz. Bunu yaptıktan sonra size sabit fiyat teklifi verebiliriz. Unutulmaması gereken bir husus, Dizüstü Bilgisayar Ekranını çevreleyen Plastik Bezel’in zamanla kırılgan olabileceği ve çıkarılma işlemi sırasında kırılacağı veya kopabileceği ve değiştirilmesi gerekebileceği.

Laptop Ekran Değiştirme bizim uzmanlık alanımızdan biridir; bu nedenle Laptop Ekranınız ya da Netbook Ekranınız kırılmışsa ya da hiç bir şey göstermiyorsa, bize ulaşın

Tamiri yapılan markalar: MSI Laptop Ekran Düzce – Asus Laptop Ekran Düzce – Lg Laptop Ekran Düzce – Lenovo Laptop Ekran Düzce – Fujitsu Laptop Ekran Düzce – Dell Laptop Ekran Düzce – Toshiba Laptop Ekran Düzce – Packard Bell Laptop Ekran Düzce – Vestel Laptop Ekran Düzce – Beko Laptop Ekran Düzce – Casper Laptop Ekran Düzce – HP Laptop Ekran Düzce – Acer Laptop Ekran Düzce – Samsung Laptop Ekran Düzce – Sony Laptop Ekran Düzce